top of page

TERMOMODERNIZACJA

W Innowacyjnym Domu oferujemy wykonanie dociepleia budynków wraz z wymaganym audytem i dopełnieniem wszelkich formalności w celu uzyskania dla Ciebie dotacji z programu Czyste Powietrze

Dlaczego warto ocieplić budynek?

Ocieplenie budynku ma kluczowe znaczenie zarówno dla komfortu mieszkańców, jak i dla ochrony środowiska. Skutecznie ogranicza ucieczkę ciepła, co bezpośrednio przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. W długoterminowej perspektywie, oszczędności te mogą znacząco zrekompensować początkowe wydatki na ocieplenie. Dobre ocieplenie zapewnia utrzymanie stabilnej i przyjemnej temperatury wewnątrz budynku, niezależnie od warunków atmosferycznych. Oznacza to większy komfort dla mieszkańców przez cały rok i ochronę latem przed ciepłem jak i zimą przed chłodem. Ocieplenie nie tylko utrzymuje ciepło, ale również chroni budynek przed wilgocią, pleśnią oraz skrajnymi temperaturami, co przyczynia się do dłuższej żywotności konstrukcji. W dodatku budynki ocieplone są atrakcyjniejszą nieruchomością dla potencjalnych nabywców, co zwiększa jej wartość.

Oferujemy kompleksowe usługi: wykonanie audytu energetycznego, montaż ocieplenia a także tynkowanie ścian i składanie wniosku o wypłatę dotacji!

  • YouTube

zobacz nasz kanał na YouTube

Naszą ideą jest edukować w zakresie pomp ciepła. Naszym zdaniem świadomy wybór systemu pompy ciepła jest bardzo ważny 

bottom of page